Aquí teniu enumerades totes i cadascuna de les representacions que hem anat fent des que varem començar a fer teatre l’any 1982.

 

ELS PASTORETS de Frederic Soler “PITARRA”


1 Les Franqueses del Vallès (Bellavista) Nadal 1982
2 Granollers 28 de desembre de 1982
3 Granollers Nadal 1983
4 Granollers 1984
5 Granollers Nadal 1984 Retransmès per TVE
6 Granollers 1985
7 Granollers Nadal 1985 Cinema Principal

 

LA MEVA ISMÈNIA d’Eugène Labiche


8 Granollers Febrer 1984 Escola Vedruna

 

L’HOSTAL DE LA GLORIA de Josep Mª de Segarra


9 Les Franqueses del Vallès Juliol 1986 Centre Cultural
10 Granollers Octubre 1986
11 Badalona Desembre 1986
12 Hostalets de Pierola Juliol 1987
13 La Granadella Agost 1987

 

LES NOCES DE FIGARO de Caront de Beaumarchais


14 Les Franqueses del Vallès Maig 1991
15 Granollers Desembre 1991 Centre Cultural
16 Centelles Abril 1992
17 Figueres Juny 1992
18 MASNOU Juliol 1992
19 Terrassa Gener 1993 Concurs
20 Caldes de Montbuí Maig 1993 Concurs
21 Granollers Maig 1993 Centre Cultural
22 L’Ametlla del Vallès Maig 1993
23 Marata Agost 1993
24 Fals Octubre 1993 Concurs
25 Vic Octubre 1993

 

LA MEVA ISMÈNIA d’Eugène Labiche


25 Granollers Maig 1993
26 Caldes de Montbuí Abril 1994 Concurs
27 Les Franqueses del Vallès Maig 1994
28 Granollers Juny 1995

 

FANTASIES AL VOLTANT D’UNA TAULA de Karl Valentin


29 Granollers Maig 1993 Fira d’entitats
30 Granollers Desembre 1993 Sala Sant Francesc
31 L’Ametlla del Vallès Desembre 1993
32 Les Franqueses del Vallès Gener 1994
33 Piera Març 1994
34 Parets del Vallès Abril 1994
35 Granollers Abril 1994
36 Masquefa Juny 1994
37 La Sènia Juliol 1994
38 Malgrat de Mar Gener 1995
39 Terrassa Febrer 1995
40 Viladecans Febrer 1995
41 Tiana Març 1995

 

LA SALA D’ESTAR de Graham Greene


42 Canovelles Novembre 1995
43 Les Franqueses del Vallès Desembre 1995
44 Caldes de Montbuí Febrer 1996
45 Tàrrega Abril 1996
46 Granollers Abril 1996 Centre Cultural
47 Canet de Mar Abril 1996
48 Castellbisbal Maig 1996
49 Llerona Setembre 1996
50 El Vendrell Novembre 1996
51 Vilaseca Novembre 1996
52 Badalona Desembre 1996
53 Parets del Vallès Juliol 1997
54 Vilanova del Vallès Juliol 1997
55 Barcelona (Sant Andreu) Febrer 1998
56 Llinars del Vallès Desembre 1997
57 Granollers Juny 1999 15è Aniversari

 

EL CASAMENT DELS PETITS BURGESOS de Bertolt Brecht
58 Granollers Maig 1996 Fira d’Entitats
59 Granollers Setembre 1996
60 Ullastrell Octubre 1996
61 Canovelles Octubre 1996
62 Badalona Desembre 1996
63 Terrassa Febrer 1997
64 Caldes de Montbuí Febrer 1997
65 L’Ametlla del Vallès Març 1997
66 Cardedeu Juny 1997
67 Les Franqueses del Vallès Juny 1997
68 Vilanova del Vallès Setembre 1997
69 Montornès Novembre 1997
70 Granollers Juny 1999 15è Anniversari

 

NÀPOLS MIL·LIONÀRIA de E de Filippo


71 Les Franqueses del Vallès Desembre 1997
72 Granollers Gener 1998 Centre Cultural
73 Granollers Gener 1998 Centre Cultural
74 Badalona Febrer 1998
75 Caldes de Montbuí Febrer 1998
76 Ripollet Març 1998
77 Sant Feliu de Codines Maig 1998
78 Puigcerdà Juliol 1998
79 Vilanova del Vallès Octubre 1998
80 L’Ametlla del Vallès Novembre 1998
81 Parets del Vallès Novembre 1998
82 Santa Oliva Novembre 1998
83 Malgrat de Mar Gener 1999
84 Manresa Febrer 1999
85 Barcelona (Les Corts) Març 1999
86 El Bruc Març 1999

 

4 LORCAS, 4 de Federico García Lorca


87 Granollers Juny 1998 Les Arts
88 L’Ametlla del Vallès Juliol 1998
89 Granollers Novembre 1998 Casino de Granollers

 

LA FEBRE DEL FENC de Noel Coward


90 Granollers Maig 1999 Centre Cultural
91 Caldes de Montbuí Maig 1999
92 Les Franqueses del Vallès Juny 1999
93 Llerona Juliol 1999
94 Granollers Setembre 1999 Teatre de Ponent
95 Vilanova del Vallès Octubre 1999
96 Tiana Novembre 1999
97 Vilaseca Novembre 1999
98 Piera Novembre 1999
99 L’Ametlla del Vallès Novembre 1999
100 Sant Feliu de Codines Febrer 2000
101 Ripollet Febrer 2000
102 El Bruc Març 2000
103 Arenys de Mar Març 2000
104 Vallromanes Abril 2000
105 Abrera Maig 2000
106 Hostalets de Pierola Maig 2000
107 Tàrrega Maig 2000 Concurs
108 Capellades Juny 2000
109 Tàrrega Setembre 2000 Fira al carrer
110 Parets del Vallès Octubre 2000
111 Palafolls Octubre 2000
112 Centelles Novembre 2000

 

L’AUCA DEL SR. ESTEVE de Santiago Rusiñol


113 Granollers Juny 2000 Centre Cultural
114 Granollers Juny 2000 Centre Cultural
115 Granollers Juny 2000 Centre Cultural
116 Granollers Maig 2001 Centre Cultural
117 Granollers Maig 2001 Centre Cultural
118 Granollers Maig 2001 Centre Cultural
119 Granollers Maig 2001 Centre Cultural
120 Granollers Maig 2002 Teatre Auditori
121 Granollers Maig 2002 Teatre Auditori
122 Granollers Maig 2003 Teatre Auditori
123 Granollers Maig 2003 Teatre Auditori

 

PROCÉS PER L’OMBRA D’UN ASE de Friedrich Dürrenmatt


124 Granollers 23 de Febrer de 2001 Teatre Auditori
125 Granollers 24 de Febrer de 2001 Teatre Auditori
126 Granollers 25 de Febrer de 2001 Teatre Auditori
127 Granollers 1 de març de 2001 Teatre Auditori
128 Manlleu 11 de maig de 2001
129 Vallromanes 13 de maig de 2001
130 Vilanova del Vallès 22 de novembre de 2001
131 Manresa 28 d’octubre de 2001
132 Tiana 4 de novembre de 2001
133 Piera 10 de novembre de 2001
134 Santa Oliva 11 de novembre de 2001
135 Parets del Vallès 18 de novembre de 2001
136 Les Franqueses del Vallès 1 de desembre de 2001
137 L’Ametlla del Vallès 2 de desembre de 2001
138 Granollers 26 de gener de 2002  Centre Cultural
139 Arenys de Mar 17 de Febrer de 2002
140 Cardedeu 23 de Febrer de 2002
141 Terrassa 24 de Febrer de 2002
142 Caldes de Montbuí 3 de març de 2002  Casino
143 Abrera 10 de març de 2002
144 Palafolls 24 de març de 2002
145 El Bruc 7 d’abril de 2002
146 Ripollet 14 d’abril de 2002
147 Tàrrega 20 d’abril de 2002
148 Calella 21 d’abril de 2002
149 Fals 9 de maig de 2002

 

GRANOLLERS, CRÒNICA D’UNA CIUTAT de Gemma Terés i Albert Companyó


150 Granollers 3 de maig de 2002 Teatre Auditori
151 Granollers 4 de maig de -2002 Teatre Auditori

 

LA BONA PERSONA DEL SEZUAN de Bertolt Brecht


152 Granollers 21 de març de 2003 Teatre de Ponent
153 Granollers 22 de març de 2003 Teatre de Ponent
154 Granollers 23 de març de 2003 Teatre de Ponent
155 Granollers 28 de març de 2003 Teatre de Ponent
156 Granollers 29 de març de 2003 Teatre de Ponent
157 Granollers 30 de març de 2003 Teatre de Ponent
158 Pineda 11 de maig de 2003
159 Vilanova del Vallès 20 de setembre de 2003
160 Les Franqueses del Vallès 27 de setembre de 2003
161 Les Franqueses del Vallès 28 de setembre de 2003
162 Granollers 4 d’octubre de 2003
163 Granollers 5 d’octubre de 2003
164 Parets del Vallès del Vallès 19 d’octubre de 2003
165 Olesa de Montserrat 26 d’octubre de 2003
166 Tiana 16 de novembre de 2003
167 La Garriga 23 de novembre de 2003
168 El Vendrell 30 de novembre de 2003
169 Terrassa 1 de Febrer de 2004
170 Arenys 8 de Febrer de 2004
171 Palafolls 21 de març de 2004
172 Ullastrell 4 d’abril de 2004
173 Ripollet 25 d’abril de 2004
174 Taradell 28 de maig de 2004

 

L’EXTRANYA DESAPARICIÓ AL TREN DE LA DOCTORA LUDMILA KIEVANKOVA de Gemma Terés, Bertus Compañó i Jonay Roda


175 Granollers 22 de maig de 2004 Teatre Auditori
176 Granollers 23 de maig de 2004 Teatre Auditori

 

VAPORS de Nell Dunn


177 Granollers 4 de Febrer de 2005 Teatre de Ponent
178 Granollers 5 de Febrer de 2005 Teatre de Ponent
179 Granollers 6 de Febrer de 2005 Teatre de Ponent
180 Granollers 11 de Febrer de 2005 Teatre de Ponent
181 Granollers 12 de Febrer de 2005 Teatre de Ponent
182 Granollers 13 de Febrer de 2005 Teatre de Ponent
183 Granollers 18 de Febrer de 2005 Teatre de Ponent
184 Granollers 19 de Febrer de 2005 Teatre de Ponent
185 Abrera 20 de març de 2005 Sala Municipal
186 Caldes de Montbuí 3 d’abril de 2005 Centre Democràtic i Progresista
187 Les Franqueses del Vallès 16 d’abril de 2005 Centre Cultural Bellavista
188 Torelló 13 de maig de 2005 Cirviànum
189 Pineda 14 de maig de 2005 Centre Cultural i Recreatiu
190 Vilanova del Vallès 21 de maig de 2005 Centre Cultural
191 Arbúcies 3 de setembre de 2005 Teatre el Centre
192 L’Ametlla del Vallès 2 d’octubre de 2005 Sala Municipal
193 El Vendrell 16 d’octubre de 2005 La Lira Vendrellenca
194 Tiana 13 de novembre de 2005 Agrupació Artística El Casal
195 Piera 19 de novembre de 2005 Teatre Vila de Piera
196 Olesa de Montserrat 20 de novembre de 2005 Teatre d’Olesa
197 Caldes de Montbuí 11 de desembre de 2005 Casino de Caldes
198 Barcelona 22 de gener de 2006 Centre Cultural i Recreatiu de Gràcia
199 Sant Feliu de Guíxols 29 de gener de 2006 Teatre Auditori Municipal
200 Pineda de Mar 5 de Febrer de 2006 Centre Cultural Recreatiu
201 Ullastrell 19 de Febrer de 2006 Teatre Municipal
202 Arenys de Mar 5 de març de 2006 Teatre del Seràfics
203 Parets del Vallès 19 de març de 2006 Centre Cultural Can Rajoler
204 Terrassa 26 de març de 2006 Sala Crespi ( Casal S Pere)
205 Montgat 2 d’abril de 2006
206 Ripollet 9 d’abril de 2006
207 Palafolls 21 de maig de 2006

 

EL CORONEL OCELL de Hristo Boytche


208 Les Franqueses del Vallès 11 de març de 2006 Centre Cultural Bellavista
209 Les Franqueses del Vallès 11 de març de 2006 Centre Cultural Bellavista
210 Pineda de Mar 7 de maig de 2006
211 Granollers 13 de maig de 2006 Centre Cultural La Caixa
212 Arbúcies 30 de setembre de 2006
213 Palafolls 8 d’octubre de 2006 Teatre Municipal
214 Ulldecona 22 d’octubre de 2006 Teatre de La Passió
215 Olesa 12 de novembre de 2006 Teatre Olesa
216 Santa Perpètua 19 de novembre de 2006 Teatre del Casal Parroquial
217 Piera 25 de novembre de 2006 Teatre Societat Foment
218 El Vendrell 26 de novembre de 2006 Teatre La Lira Vendrellenca
219 Centelles 3 de desembre de 2006 Teatre Francesc Macià
220 Santa Oliva 10 de desembre de 2006 Teatre Municipal
221 Vilanova del Vallès 20 de gener de 2007 Centre Cultural
222 Cornellà de Llobregat 28 de gener de 2007 Teatre del Patronat Cultural i Recreatiu
223 Terrassa 4 de Febrer de 2007 Sala Crespi
224 Sant Feliu de Guíxols 11 de Febrer de 2007 Teatre Municipal
225 Arenys de Mar 25 de Febrer de 2007 Teatre “Els Seràfics”
226 Pineda de Mar 4 de març de 2007 Teatre del Centre
227 Llorenç de Penedès 11 de març de 2007 Teatre del Centre
228 Puigcerdà 6 de maig de 2007 Teatre Municipal Ceretà

 

LA TEMPESTA de William Shakespeare


229 Granollers 2007 – Novembre Teatre Auditori
230 Centelles 2007 – Novembre Teatre Francesc Macià
231 Piera 2008 – Gener Teatre Societat Foment
232 Sant Feliu de Guíxols 2008 – Gener Teatre Municipal
233 Palafolls 2008 – Febrer Teatre Municipal
234 Santa Perpetua de Mogoda 2008 – Febrer Teatre del Casal Parroquial
235 Terrassa 2008 – Febrer Sala Crespi ( Casal S Pere)
236 Vilanova del Vallès 2008 – Març Centre Cultural
237 Arenys de Mar 2008 – Març Teatre “Els Seràfics”
238 Bellavosta¡ 2008 – Abril
239 Tàrrega 2008 – Abril
240 Pineda de Mar 2008 – Maig
241 Ullastrell 2008- Maig Teatre Municipal
242 Molins de Rei 2008 – Juny
243 Tàrrega 2008 – Setembre
244 Calaf 2008 – Octubre
245 Parets del Vallès 2008 – Octubre Centre Cultural Can Rajoler
246 Cardedeu 2008 – Octubre
247 Olesa de Montserrat 2008 – Novembre Teatre Olesa
248 Tiana 2008 – Novembre Agrupació Artística El Casal
249 L’Alcora 2008 – Novembre
250 Santa Oliva 2008 – Desembre Teatre Municipal
251 PINEDA 2009 – Gener
252 CORNELLA 2009 – Febrer Teatre del Patronat Cultural i Recreatiu

 

LA BOJA DE CHAILLOT de Jean Giraudoux


253 Granollers 26 d’abril de 2009 Teatre Auditori
254 Pineda de Mar 1 de maig de 2009
255 Vilanova del Vallès 19 de setembre de 2009 Centre Cultural
256 Palafolls 4 d’octubre de 2009 Teatre Municipal
257 Llorenç de Penedès 4 d’octubre de 2009
258 Ulldecona 25 d’octubre de 2009 Teatre Municipal d’Ulldecona
259 Calaf 1 de novembre de 2009
260 Olesa 8 de novembre de 2009 Sala UEC d’Olesa
261 Piera 28 de novembre de 2009
262 Santa Perpètua 24 de gener de 2010 Teatre Parroquial
263 Les Franqueses del Vallès (Bellavista) 6 de Febrer de 2010 Centre Cultural Bellavista
264 Arenys de Mar 21 de Febrer de 2010 Teatre els Seràfics
265 Terrassa 28 de Febrer de 2010 Casal de Sant Pere
266 Fals 7 de març de 2010 Centre Cultural
267 Sant Feliu Guíxols 21 de març de 2010 Teatre Municipal
268 Ripollet 28 de març de 2010 Teatre Auditori
269 Molins de Rei 4 d’abril de 2010
270 Parets del Vallès del Vallès 18 d’abril de 2010 Can Rajoler
271 Molins de Rei 24 d’Abril  2010 Teatre Foment
272 Sant Feliu de Guíxols 16 de Maig 2010 Teatre Municipal
273 Calldetenes (Premi Caixa Manlleu)  28 de Maig 2010 Teatre Municipal
274 Granollers 17 d’octubre de 2010 Centre Cultural La Caixa
275 Badalona 21 de Novembre 2010 Teatre del Centre Catòlic

 

MIRACLE A LA CASA NEGRA de Milan Uhde


276 Estrena a Granollers 9 de Desembre 2010 Teatre de Ponent
277  Granollers 10 de Desembre 2010 Teatre de Ponent
278  Granollers 11 de Desembre 2010 Teatre de Ponent
279  Granollers 12 de Desembre 2010 Teatre de Ponent
280  Granollers 17 de Desembre 2010 Teatre de Ponent
281  Granollers 18 de Desembre 2010 Teatre de Ponent
282  Granollers 19 de Desembre 2010 Teatre de Ponent
283  Palafolls 30 de Gener 2011 Teatre Municipal
284  Sant Feliu de Guíxols 6 de Febrer 2011 Teatre Municipal
285  Sarrià (Barcelona) 4 de Març 2011 Teatre Centre Parroquial
286  Corró d’Avall 12 de Març 2011 Centre Cultural de Bellavista 
287  Terrassa 13 de Març 2011 Sala Crespi
288  Vilanova del Vallès 9 d’ Abril 2011 Centre Cultural 
289  Badalona 10 d’ Abril 2011 Teatre del Centre Catòlic
290  Mostra de Pineda 1 de Maig 2011 Sala Biblioteca
 291 Olesa de Montserrat 9 d’ Octubre 2011 Sala Teatre UEC Olesa
292  Molins de Rei 12 d’ Octubre 2011 Teatre Foment
293  Caldes de Montbui 27 de Novembre 2011 Casino de Caldes
294  Parets del Vallès 19 de Febrer 2011 Can Rajoler 
295  Granollers 24 de Febrer 2011 Teatre de Ponent
296  Granollers 25 de Febrer 2011 Teatre de Ponent
297 Granollers 26 de Febrer 2011 Teatre de Ponent 
298  Arenys de Mar 11 de Març 2011 Teatre de “Els Seràfics”

 

 

EL CAFÈ DE LA MARINA de Josep M. de Sagarra


299 Granollers 13 de maig de 2012 Teatre Auditori de Granollers
300 Ullastrell 19 de maig de 2012 Sala d’actes del Casal